6 oznak, że ona ma ochotę na seks - Kontrowersja.PL - największe absurdy w internecie

6 oznak, że ona ma ochotę na seks

6 oznak, że ona ma ochotę na seks
To, że dziewczyna jest miła, nie znaczy jeszcze, że chce iść z tobą do łóżka. Mężczyźni niestety czasami mają problem z odróżnieniem gestów przyjacielskich od tych zalotnych. Dlatego poniżej zamieszczamy listę dyskretnych zachowań, które z pewnością świadczą o tym, że kobieta ma na ciebie chrapkę.

1. Odgarnianie włosów i odchylanie głowy do tyłu
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2015/11/17.jpg
Ten gest jest sygnałem, że kobiecie zależy na tym, aby ci się podobać. Panie robią to podświadomie ? nawet te z krótkimi włosami.

2. Dotykanie się
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2015/11/27.jpg
Jeśli kobieta w twojej obecności delikatnie gładzi swoje uda czy szyję, prawdopodobnie wyobraża sobie, jakby to było, gdybyś to ty ją dotykał. Specjaliści od mowy ciała, Allan i Barbara Pease twierdzą, że takie zachowanie jest nakazem kobiecego umysłu, aby uzewnętrzniać ukryte pragnienia.

3. Zabawa przedmiotami o fallicznym kształcie
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2015/11/37.jpg
Może to być nóżka od lampki z winem, papieros, długopis, a nawet podłużny kolczyk. Jeśli kobieta rozmawiając z tobą bezwiednie bawi się takimi przedmiotami, to znaczy, że fantazjuje. A może ściąga i zakłada z powrotem pierścionek z palca? Prawdopodobnie odzwierciedla w ten sposób to, co na razie dzieje się tylko w jej głowie.

4. Ukradkowe spojrzenia
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2015/11/46.jpg
Jeśli kilka razy przyłapiesz dziewczynę na ?przypadkowym? zerkaniu w twoją stronę, np. spod uniesionego ramienia lub w trakcie pisania SMS-a, to prawdopodobnie zaproszenie. Szybko podejmij rękawicę. Jeżeli będziesz zwlekać zbyt długo, kobieta uzna, że ci się nie podoba.

5. Zabawa butem
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2015/11/55.jpg
Jeśli siedząc w twoim towarzystwie kobieta kołysze butem zawieszonym tylko na palcach stóp lub wsuwa u wysuwa z niego nogę, możesz poczuć się pewnie. Zdaniem specjalistów, to nie tylko oznacza, że czuje się ona swobodnie w twoim towarzystwie, ale podświadomie daje do zrozumienia, że ma ochotę na seks.

6. Powolne splatanie nóg
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2015/11/12.gif
Zdaniem psychiatry Alberta Scheflena kobieta zakładająca nogę na nogę eksponuje napięcie mięśni podobne do tego, które ma miejsce, kiedy jest gotowa na seks. Pamiętacie jak Sharon Stone w ?Nagim instynkcie? powoli krzyżowała nogi? Coś w tym jest.

via: http://viralka.pl/6-oznak-ze-ona-ma-ochote-na-seks/
/

Komentarze