6 rzeczy, które świadczą o tym, że on dorósł do związku - Kontrowersja.PL - największe absurdy w internecie

6 rzeczy, które świadczą o tym, że on dorósł do związku

6 rzeczy, które świadczą o tym, że on dorósł do związku
W wieku 20 lat czasem ciężko obiecać sobie miłość na zawsze, ale nie ma w tym nic złego.

1. Wspólne zainteresowania nie są już najważniejsze
https://media.giphy.com/media/uLsNjEtvvESxq/giphy.gif
Są wciąż ważne, ale nie spotykasz się już z dziewczyną tylko dlatego, że lubi techno. Jeśli chcesz spotykać się z kimś naprawdę na poważnie, ważniejszy jest dla ciebie podobny styl życia i wartości, a nie seriale, które ogląda. W końcu będziecie podejmować decyzje, które dotyczą was obydwojga.

2. Nie przechwalają się, kogo wyrwali
https://media.giphy.com/media/8TcDhA7PXg1Tq/giphy.gif


Dla nastolatków randkowanie działa bardziej jak pompka dla penisa, niż faktyczna potrzeba z głębi serca. I spoko. Im chłopak jest starszy, tym mniej ma ochotę wysyłać kolegom cycki podbitej laski. Oczywiście, super jest mieć piękną dziewczynę, ale nie chodzi już o to, żeby popisać się nią przed znajomymi. Bo...

3. Wygląd wcale nie jest najważniejszy
https://media.giphy.com/media/3o6gb6lqKC3YbNbEDm/giphy.gif
Rodzice na pewno często powtarzali ci ten utarty frazes, żebyś nie oceniał książki po okładce. Nie oznacza to, że laska w przepoconej bluzce z kotkiem od razu oczaruje cię swoim niesamowitym charakterem, ale serio, jej wygląd nie jest najważniejszy. Ważne, żeby wszystko jakoś ze sobą grało, ale kiedy dorastasz, już nie chcesz tylko uprawiać z nią seks. Będziesz z nią spędzał naprawdę wiele czasu, więc nie rezygnuj z niej tylko dlatego, że nie wygląda jak modelka.

4. Zaczynają być sobą
https://media.giphy.com/media/3o85xHLMlR7fCJoVva/giphy.gif
Wszyscy ci w kółko powtarzają, że masz być sobą, ale dopiero kiedy jesteś dorosły naprawdę zaczynasz to rozumieć. W nastoletnich latach często czujesz się bardzo niezręcznie podczas randek, ale nigdy się do tego nie przyznasz. Szukasz porad w internecie lub u innych kolegów, wierząc, że na poderwanie każdej dziewczyny istnieje jedna, sprawdzona formuła. Jednak nie, dlatego potrafisz być czasem boleśnie zawiedziony. Jeśli jesteś sobą, przynajmniej wiesz, która do ciebie naprawdę pasuje. Nie tylko na Instagramie.

5. Spotykanie się z jej rodziną i przyjaciółmi zaczyna być... fajne
https://media.giphy.com/media/xTk9ZDCxfCcnL2GFUs/giphy.gif
Jeśli zaczyna zależeć ci na związku, to sam wyczekujesz tych przełomowych momentów, jak poznanie jej najbliższych. Wciąż się stresujeszi niepokoisz, ale to oznaka tego, że ci zależy.

6. Więcej troski, mniej stresu
https://media.giphy.com/media/k7pQI62FMO1BS/giphy.gif
W liceum związek był poważny, jeśli przetrwał miesiąc. Oglądaliśmy dużo filmów i seriali, więc fajnie było zrobić jakąś dramę od czasu do czasu. Jeśli w końcu zrywaliśmy, nie zależało nam na tyle, by walczyć dalej o relację. Kiedy dojrzewamy, bardziej dbamy o siebie i osobę, która jest z nami. I o to, by rozwiązać te problemy.

via: http://noizz.pl/spoleczenstwo/6-rzeczy-ktore-swiadcza-o-tym-ze-on-naprawde-dorosl-do-zwiazku/qbfzl9y
/

Komentarze