5 sposobów, dzięki którym będziesz miał więcej energii - Kontrowersja.PL - największe absurdy w internecie

5 sposobów, dzięki którym będziesz miał więcej energii

5 sposobów, dzięki którym będziesz miał więcej energii
Godzina 14.00 i bierze cię już ochota na drzemkę zdecydowanie dłuższą niż ta 20-minutowa? Jeśli tak, koniecznie doładuj się energią jednym ze sposobów z listy i to bez zamykania oczu!

1. Smakuj!
https://media.giphy.com/media/UpS4Pf9Nmuf2U/giphy.gif
Ale odpowiednie produkty. Więcej równo rozkładającej się energii zapewnią ci dania pełne białka, a nie te bazujące na węglowodanach.

2. Wąchaj!
https://media.giphy.com/media/xT9DPAMXL8tIEv1ycE/giphy.gif
Olejki eteryczne mogą dać ci kopa na równego z tym, który gwarantuje mała czarna z cukrem. Cytrusowe zapachy dodają energii całemu ciału, z kolei mięta i rozmaryn pobudzą pracę umysłu.

3. Słuchaj!
https://media.giphy.com/media/3oEduRVhWLi1x71VHG/giphy.gif
Zamiast leniwie egzystować przy balladach Adele, postaw na kawałki nieco bardziej rytmiczne. Regularne, powtarzające się w odpowiednim tempie dźwięki obudzą cię i sprawią, że kolejne obowiązki będziesz wykonywał sprawniej.

4. Patrz!
https://media.giphy.com/media/3oEdvbeynrzPu92lDW/giphy.gif
Jeśli cały ranek patrzysz w ekran komputera, koniecznie zrób sobie przerwę i skieruj wzrok w inne miejsce. Wystarczy nawet wyjrzeć przez okno, chociaż spacer na świeżym powietrzu jest na pewno jeszcze większą dawką energii.

5. Czuj!
https://media.giphy.com/media/EMxvBrMaMoGbK/giphy.gif
Popołudniowe rozciąganie sprawi, że poczujesz się jak po długiej drzemce. Przy okazji możesz ziewnąć ? tak oszukasz organizm, że przeleżałeś właśnie 20 minut.

via: http://noizz.pl/lifestyle/5-sposobow-dzieki-ktorym-bedziesz-mial-wiecej-energii-po-poludniu/wck88zr?utm_source=fb_lol&utm_medium=social&utm_campaign=fb_lol
/

Komentarze