Tragicznie zmarła para dzieli internautów na dwa obozy... - Kontrowersja.PL - największe absurdy w internecie

Tragicznie zmarła para dzieli internautów na dwa obozy...

Tragicznie zmarła para dzieli internautów na dwa obozy...
Kilka dni temu francuskie małżeństwo i ich 9-letni synek wybrali się na wycieczkę po słynnych wydmach meksykańskiego parku narodowego Białe Piaski. Rodzice nie sądzili, że będzie to ich ostatni spacer w życiu.

http://viralka.pl/wp-content/uploads/2015/08/146.jpg

Na ciało 51-letniej Ornelli natrafiono o zmierzchu, w czasie rutynowego patrolu strażników. Pół godziny później znaleziono również jej martwego męża, 42-letniego Davida. Przy ojcu siedział lekko odwodniony, wystraszony 9-latek.

http://viralka.pl/wp-content/uploads/2015/08/227.jpg

Państwa Steiner zabił upał. Chłopiec przeżył tylko dlatego, że rodzice dawali mu 2 razy więcej wody, niż sami wypijali. Część internautów jest wzruszona poświęceniem francuskiej pary, która skazała się na okrutną śmierć, aby ratować ukochanego synka.

http://viralka.pl/wp-content/uploads/2015/08/324.jpg

Są jednak również tacy, którzy na tragicznie zmarłych rodzicach nie pozostawiają suchej nitki. Władze parku ostrzegają turystów, aby nie wypuszczali się na długie spacery w upały, a także by zabierali ze sobą co najmniej 4 litry wody na osobę. Tymczasem Francuzi wybrali się na 7-kilometrową wycieczkę o godzinie 13, kiedy temperatura w Białych Piaskach przekraczała 38 stopni. Trzyosobowa rodzina miała ze sobą tylko 2 półlitrowe butelki wody.

?Proszę nie mylić poświęcenia z głupotą, bo to są dwie bardzo odległe od siebie postawy? ? pisze jeden z internautów.

Zgadzacie się z nim?

via: http://viralka.pl/tragicznie-zmarla-para-dzieli-internautow-na-dwa-obozy-poswiecili-zycie-aby-ratowac-syna-czy-z-glupoty-narazili-i-osierocili-dziecko/
/

Komentarze