5 szalonych pomysłów na podgrzanie atmosfery w łóżku - Kontrowersja.PL - największe absurdy w internecie

5 szalonych pomysłów na podgrzanie atmosfery w łóżku

5 szalonych pomysłów na podgrzanie atmosfery w łóżku
Jesteście dobrze dobraną parą, ale zbliżenia już nie cieszą was tak jak kiedyś? Chcesz, aby wasze doznania seksualne były tak intensywne jak na początku związku? Przedstawiamy 5 pomysłów na udany seks. Korzystając z naszych sposobów na urozmaicenie współżycia seksualnego, z pewnością podniesiesz temperaturę w waszej sypialni.

1. Zaproponuj mu wspólny prysznic

Zanim udacie się do sypialni weźcie razem prysznic. Widok nagich, lśniących ciał jest niezwykle pobudzający. Pamiętaj, aby zadbać o nastrojową aurę. Przygotuj aromatyzowane świece o przyjemnej, słodkawej nucie zapachowej. Aby urozmaicić wspólną kąpiel, wykorzystajcie peeling do ciała o intensywnej woni z domieszką olejku. Po nałożeniu kosmetyku intensywnie pocierajcie się ciałami. Dzięki temu pobudzicie strefy erogenne, przyspieszycie przepływ krwi i wzrośnie wasz apetyt na seks.

2. Całuj go długo i intensywnie

Seks bez całowania traci swój smak, jest bezbarwny i mdły. Ważne jednak, aby wiedzieć, jak całować. Nic tak nie rozpala zmysłów jak intensywny, długi pocałunek. Możesz nim rozpocząć grę wstępną, aby wprowadzić was w odpowiedni nastrój. Jak powinnaś całować swojego mężczyznę, aby doprowadzić go do wrzenia? Ssij i liż jego język, wyobrażając sobie, że masz do czynienia z penisem partnera. Twój mężczyzna na pewno dostrzeże analogię, co rozpali go do czerwoności.

3. Pozwól mu patrzeć

Pragniesz urozmaicić grę wstępną? Zafunduj partnerowi pokaz masturbacji. Możesz być pewna, że podnieci go do granic możliwości i będzie pożerał cię wzrokiem. Widok sprawiającej sobie przyjemność kobiety sprawi, że twój mężczyzna poczuje się jak na seansie porno w kinie przygotowanym wyłącznie dla niego. Podczas stymulowania łechtaczki poczuj się swobodnie - jeśli będziesz skrępowana, twój partner na pewno to dostrzeże. Pozwól mu patrzeć jak najdłużej, bądź zmysłowa i naturalna.

4. Pozostań w bieliźnie jak najdłużej

Mężczyźni to wzrokowcy, dlatego warto nałożyć na siebie coś, co pobudzi fantazję twojego partnera. Załóż skąpą bieliznę, a wywołasz na nim piorunujące wrażenie. Jeszcze większe, gdy nie ściągniesz jej na początku zbliżenia. Przysłonięte miejsca intymne zwiększą ciekawość twojego mężczyzny, dlatego warto pozostać w niej podczas gry wstępnej. Zasugeruj partnerowi, żeby pieścił cię przez bieliznę jak najdłużej. Dzięki temu z pewnością zintensyfikujecie wasze doznania.

5. Zadbaj o odpowiednie nawilżenie

Warto zainwestować w dobry lubrykant, bowiem zagwarantuje on lepszy seks. Abyście oboje osiągnęli satysfakcję w łóżku, miejsca intymne muszą być odpowiednio nawilżone. Zapewnienie wilgotności genitaliom zwiększy wasze doznania i pozwoli kochać się długo i intensywnie. Wybierz pachnący i smakowy lubrykant, a przekonasz się, że seks oralny będzie jeszcze przyjemniejszy. Żel poślizgowy może być skutecznym afrodyzjakiem, dlatego warto się na niego zdecydować.

via: http://polki.pl/seks_mezczyzni_artykul,10416553.html
/

Komentarze