Poznaj 5 sztuczek, jak być bardziej atrakcyjną dla facetów! - Kontrowersja.PL - największe absurdy w internecie

Poznaj 5 sztuczek, jak być bardziej atrakcyjną dla facetów!

Poznaj 5 sztuczek, jak być bardziej atrakcyjną dla facetów!
Nie ma jednej recepty na facetów. Każdy ma swoje upodobania i nie da się dogodzić wszystkim. Nie warto naginać się za każdym razem pod upodobania nowego faceta. Jest jednak kilka takich sztuczek, dzięki którym w postrzeganiu facetów staniesz się o wiele bardziej atrakcyjna! Jak być bardziej atrakcyjną dla facetów? Poznaj 5 sztuczek i wykorzystaj je!

Jak być bardziej atrakcyjną? Bądź "zołzą"!

Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni lubią kobiety "z pazurem". Nie mylić z kobietami typowo "męskimi" czy tymi, które nigdy nie dają przepuścić się w drzwiach i zawsze same naprawią zepsuty kran. Kobieta "zołza", za którą będą szaleli faceci to kobieta, która ma swoje zdanie i nie boi się mówić głośno o tym co myśli, nie zmienia swoich planów pod faceta, a kiedy zaprasza go do siebie, serwuje mu do jedzenia tosta, a nie wystawną kolację. To kobieta, która zdaje sobie sprawę z tego, że to facet ma biegać za nią, a nie ona za facetem!

Faceci uwielbiają kobiety pochłonięte swoją pasją! Nie chodzi o to, aby pod facetów tworzyć sobie nowe, oryginalne zainteresowania. Każda z nas z pewnością ma coś, co ją pasjonuje. Chodzi o to, aby na chwilę zaprosić faceta do swojego świata i pozwolić posłuchać o naszych osiągnięciach i emocjach. Jeżeli facet nie załapie tego i zacznie się nudzić, z góry będziesz wiedziała, że to chyba nie jest dobry materiał na kogoś, z kim masz spędzić trochę swojego życia, a może nawet i całe, jeśli szukasz stałego partnera.

Jak być bardziej atrakcyjną? Czuj się jak gwiazda!

I nie chodzi bynajmniej o to, abyś faktycznie górowała nad wszystkimi. Chodzi tylko i wyłącznie o poczucie własnej wartości i atrakcyjności. Jeśli facet umówił się właśnie z tobą na randkę, może nawet już kolejną, to znaczy, że podobasz mu się taka jaka jesteś. Nie ma nic gorszego, aniżeli robienie wyrzutów w momencie, gdy facet ogląda się na inne albo spontanicznie pomógł obcej kobiecie np. w znalezieniu jej płaszcza w szatni. Robią c o to afery tylko pokażesz mu, jak nisko się cenisz i jak bardzo jesteś nie pewna siebie. To nie jest sexy! Ten facet jest z tobą tu i teraz, chce tego i to ty jesteś dla niego gwiazdą. Nie zapominaj o tym!

Jak być bardziej atrakcyjną? Bądź kreatywna!

Jedne osoby kreatywne są z natury, inne muszą się tego nauczyć. Nieważne jakim typem jesteś, pamiętaj, aby nie pozwolić by do związku czy nowej znajomości wkradła się nuda. Oczywiście nie każdy szuka szaleństw i spontanicznych wyjazdów do ciepłych krajów, ale jednak każdy lubi być w jakiś sposób zaskakiwany. Czasem po prostu zmień coś oczywistego. To mit, że to facet ma zaskakiwać ciągle kobietę. Po pewnym czasie to staje się nudne, a mężczyzna może odfrunąć do innej, która przypadkiem zaskoczy go czymś pozytywnym.
Jak być bardziej atrakcyjną dla facetów? Zrezygnuj z udziwnień!
Pewnie nie raz czytałaś już artykuł w stylu "10 damskich ubrań i dodatków, których faceci nienawidzą". Zawsze na takich listach znajdują się np. kombinezony czy spodnie z szerszym krokiem. Kobiety bardzo je lubią, ale dla mężczyzn są one totalnie aseksualne i wręcz odrażające w niektórych przypadkach. Jeśli przyjdziesz na spotkanie ubrana w coś, co dla faceta będzie dziwne, to tracisz 100 punktów na dzień dobry. Nie wyrzekaj się swojego stylu, ale postaw na bardziej klasyczne rzeczy, to absolutnie zawsze się sprawdza!

via: http://polki.pl/seks_mezczyzni_artykul,10038167.html
/

Komentarze