Oto 6 powodów, dla których kobiety lubią facetów ?z brzuszkiem? - Kontrowersja.PL - największe absurdy w internecie

Oto 6 powodów, dla których kobiety lubią facetów ?z brzuszkiem?

Oto 6 powodów, dla których kobiety lubią facetów ?z brzuszkiem?
Zapewne wiele kobiet będzie protestować, w końcu to kwestia gustu, jednak naukowcy twierdzą, że większość pań lubi mężczyzn ?z brzuszkiem?.

Tego przysłowiowego brzuszka nie należy oczywiście mylić z otyłością, której chyba wszystkie kobiety mówią zdecydowane NIE. Jeśli jednak mowa o dużych panach z lekkim mięśniem piwnym, większość kobiet nie ma żadnych ?ale?, wręcz przeciwnie!

1. Bezpieczeństwo
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2016/10/1-2.gif

Kobiety lubią czuć się przy swoich mężczyznach małe i bezbronne. Przy dużych facetach, którzy nie mają problemu z noszeniem ich na rękach, czują się drobniutkie! Poza tym duży i silny samiec zwyczajnie zaspokaja instynktowną potrzebę poczucia bezpieczeństwa.

2. Wygoda
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2016/10/2-1.gif

Duży facet o szerokich ramionach i z miękkim, zaokrąglonym brzuszkiem zapewnia kobiecie wygodną drzemkę w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

3. Jedzenie
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2016/10/3.gif

Mężczyzna z brzuszkiem najwyraźniej lubi sobie pojeść, a żołądek to najkrótsza droga do serca dziewczyny! Kobiety wiedzą, że taki facet zawsze ma ochotę na przekąskę, nigdy nie odmówi spontanicznej propozycji zamówienia jedzenia lub wyjścia do restauracji czy chociażby do baru, dlatego na pewno nie będą przy nim głodne. Wiąże się to z instynktowną potrzebą zapewnienia dostatku sobie i swoim dzieciom.


4. Gotowanie
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2016/10/4-2.gif

Talent do gotowania jest według kobiet jedną z najseksowniejszych cech u mężczyzny, a taki facet z brzuszkiem, który kocha jedzenie, prawdopodobnie kocha również je przygotowywać. Przynajmniej takie jest podświadome myślenie pań.

5. Samoocena
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2016/10/5-2.gif

To może się wydawać niedorzeczne, jednak badania wykazały, że panie ? nawet niekoniecznie świadomie ? lubią okrągłych facetów, bo same przy nich wydają się szczuplejsze!

6. Swoboda
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2016/10/6-3.gif

Mężczyzna z brzuszkiem to ostatnia osoba, która będzie cię osądzać, kiedy przed okresem otworzysz kubełek lodów, polejesz je sosem czekoladowym i posypiesz żelkami, a potem spałaszujesz w pół godziny.
/

Komentarze