9 stopni masturbowania się w długim związku - Kontrowersja.PL - największe absurdy w internecie

9 stopni masturbowania się w długim związku

9 stopni masturbowania się w długim związku
Nie traktujcie tego zbyt poważnie ;)

1. Pierwsza randka

Wracasz do domu i onanizujesz się. W trakcie myślisz o tym, jakby to było uprawiać z nim seks.

2. Trzecia randka

Masturbujesz się jak wariatka przed spotkaniem, żeby jak przyjdzie co do czego mieć większe możliwości kontroli, i nie ściągnąć majtek zbyt pochopnie.

3. Trzy miesiące znajomości

Cokolwiek próbujesz sobie wtedy wyobrazić, i tak myślisz tylko o nim i ta myśl powraca do ciebie jak bumerang. Oczywiście fajnie by było, jakby Brad Pitt zrobił ci dobrze ustami, ale nie wiesz przecież, czy jest w tym dobry, tymczasem twój chłopak?

4. Jeden rok

Wiesz, że twój chłopak onanizował się do plakatu z Jennifer Lawrence, więc nie widzisz przeszkód, żeby zrobić to, wyobrażając sobie siebie z Ryanem Goslingiem.

5. Półtora roku

Mieszkacie razem, więc sekretne spotkania z prysznicem są trudne do zorganizowania, ale jakoś dajesz radę, znając jego rozkład dnia. No i zamykasz drzwi do łazienki i drżysz na każdy głośniejszy dźwięk i myśl o tym, że się dowie.

6. Dwa lata

To jest już zupełnie, jakbyś mieszkała z rodzicami, gdzie wszyscy udają, że w ogóle się nigdy nie masturbują. Ale pewnego dnia macie tę szczerą konwersację, po której rozmawiacie o tym i decydujecie się na masturbację w swoim towarzystwie i potem oglądacie film i to jest jeden z najlepszych momentów w twoim życiu.

7. Trzy lata

Słowa ?masturbowałam się? po wyjściu z łazienki przechodzą ci jakoś przez gardło, a twój wybranek w ogóle nieporuszony tym faktem nie przestaje nawet na chwilę oglądać meczu. Poza tym sam to już zrobił rano i o tym wiesz, bo w końcu nic przed tobą nie ukryje, znacie się tak długo.

8. Cztery lata

Obydwoje znacie swoją rozpiskę masturbacyjną na tyle dobrze i na tyle swobodnie się z tym czujecie, że zdarza ci się jęczeć przez drzwi jak siedzi w toalecie aż krzyknie, że cię nienawidzi.

9. Pięć lat

Wasza relacja jest na tyle solidna, że wiesz dokładnie o jakiej gwieździe myśli, jak to robi, a gdy oglądasz bez niego film z tą fajną aktorką, polecasz mu go, ?wiadomo po co i dlaczego?.

via: http://viralka.pl/9-stopni-masturbowania-sie-w-dlugim-zwiazku/
/

Komentarze