Seks w pracy? Jakie zakątki biura są najgorętsze? - Kontrowersja.PL - największe absurdy w internecie

Seks w pracy? Jakie zakątki biura są najgorętsze?

Seks w pracy? Jakie zakątki biura są najgorętsze?
Chwila zapomnienia przy kserokopiarce? A może raczej w salce konferencyjnej? Portal partnerski eDarling ? Elitesingles, przepytał swoich użytkowników o ich preferencje dotyczące seksu w... pracy. Okazuje się, że wielu z nas chętnie pozwoliłoby sobie na chwilę gorących uniesień w biurze!

Coraz dłużej pracujemy, w pracy spędzamy często więcej czasu niż w domu. Nic dziwnego, że coraz częściej właśnie tam nachodzi nas ochota na chwilę seksownego zapomnienia... Okazuje się, że w biurze można łatwo znaleźć przytulne miejsce na chwilę erotycznych igraszek.

Salka konferencyjna ma swój niebanalny urok: według co czwartej kobiety i co trzeciego z panów jest to najlepsza lokalizacja na szybki numerek w pracy. Panowie jednak nie potrzebują aż tyle przestrzeni, co piąty wybrałby toaletę, a aż 37% mężczyzn uznało magazyn za najseksowniejszy zakątek biura. Najwyraźniej ciemny zakamarek pełen kartonów, kabli i pudeł ma w sobie trochę uwodzicielskiego uroku. Absolutnym przegranym rankingu jest palarnia ? żadna z pań nie chciałaby baraszkować wśród popielniczek i papierosowego popiołu. Również klasyczna maszyna ksero nie jest dla pań zbyt atrakcyjna... Żeby namówić biurową koleżankę na chwilę erotycznych uniesień, najlepiej zaprosić ją do swojego pokoju ? większość pań wskazała biurko jako seksowny strzał w dziesiątkę!

via: http://kobieta.dlastudenta.pl/artykul/Seks_w_pracy_Jakie_zakatki_biura_sa_najgoretsze,102660.html
/

Komentarze