7 bardzo dziwnych usług dostępnych tylko w Japonii - Kontrowersja.PL - największe absurdy w internecie

7 bardzo dziwnych usług dostępnych tylko w Japonii

7 bardzo dziwnych usług dostępnych tylko w Japonii
Japonia jest powszechnie znana ze swojej wyjątkowej kultury. Można tutaj też skorzystać z usług, których nie ma w żadnej innej części świata.

1. Drzemka z nieznajomą osobą
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2015/06/cuddle-cafe-japan.jpg
Soine-ya, co dosłownie znaczy ?sklep spania razem?, oferuje możliwość drzemki w towarzystwie młodej nieznajomej. Za równowartość około 70 dolarów możesz przespać się przez godzinę w towarzystwie osoby, której nigdy wcześniej nie widziałeś. Ale nie możesz zrobić nic, co może przyjść ci teraz do głowy. W cenie jest tylko drzemka.

2. Wynajęcie przyjaciela
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2015/06/Rent-a-Girlfriend-in-Japan.jpg
Jeśli czujesz się samotnie, możesz wynająć sobie żeńskiego kompana, który będzie udawać twoją przyjaciółkę. Firma Client Partners KK daje taką możliwość za 30 dolarów. Jeśli spotkanie się przedłuży, musisz dopłacać 30 dolarów za każdą dodatkową godzinę.

3. Wynajęcie gościa na wesele
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2015/06/Wedding-Guest-Service-in-Japan.jpg
Jeśli chcesz zorganizować huczne wesele, ale nie masz kogo zaprosić, firma Office Agents ma rozwiązanie dla ciebie. Za 200 dolarów wynajmiesz osobę, która będzie udawała gościa weselnego. Gość może na twoim weselu wykonać piosenkę, zatańczyć lub wygłosić mowę, ale wtedy trzeba się liczyć z dodatkową opłatą.

4. Ślub z samym sobą
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2015/06/01a1154d06b1bb2f7ace7a1aab44cdc6.jpg
To rozwiązanie dla kobiet, które nie mają partnera i poświęcają się w całości karierze, ale znajdą wolny weekend na to, żeby przeżyć wrażenia, jakich dostarcza przygotowanie do własnego ślubu. Za dwa dni w hotelu, gdzie między innymi będzie przymierzana weselna suknia, zrobiony odpowiedni makijaż, przygotowana fryzura i wykonana sesja ślubna, trzeba zapłacić w najtańszej opcji blisko 3 tysiące dolarów.

5. Wynajęcie obcokrajowca
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2015/06/b2a0354e7828a3f966192959d86f9b0c.jpg
Wynajęcie obcokrajowca jest stosunkowo tanie i kosztuje do kilkudziesięciu dolarów. Firma Gaikokujin Rental traktuje swój biznes jak misję i ma być ?mostem łączącym obcokrajowców z Japończykami?. Dodatkowo, obcokrajowcy do wynajęcia oferują w swoich ofertach różne dodatkowe usługi, jak na przykład możliwość poprawy mówienia po angielsku.

6. Reklamy na nagich udach i dekolcie
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2015/06/Japan-Launches-Thigh-Advertising1.jpg
Firma Absolute Territory PR oferuje możliwość umieszczenia dowolnej reklamy na odsłoniętych częściach ciała młodych kobiet współpracujących z agencją. Dziewczyny nie tylko chodzą po ulicach z twoją reklamą, ale też robią sobie zdjęcia, które zamieszczają w mediach społecznościowych.

7. Przeprosiny na zamówienie
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2015/06/Apologizing-Service-in-Japan.jpg
Jeśli wstydzisz się przeprosić samemu, może to zrobić za ciebie wynajęta osoba. Shazaiya Aiga Pro każe sobie płacić około 250 dolarów za przeprosiny oko w oko. Tańsze są przeprosiny drogą mailową czy telefoniczne. Inne firmy idą dalej i na przykład Yokohama Benriya Natchan oferuje przeprosiny z płaczem. Za dodatkową opłatą osoby przepraszające mogą też udawać członków twojej rodziny.

via: http://viralka.pl/7-bardzo-dziwnych-uslug-dostepnych-tylko-w-japonii-czwarta-cie-rozwali/
/

Komentarze